forum samp cs si altele
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
forum samp cs si altele

sustinem jucatori de samp cs si alte jocuri


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

CERERI LIDER SE FACE AICI

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1CERERI LIDER SE FACE AICI  Empty CERERI LIDER SE FACE AICI Mar Mar 26, 2013 1:39 pm

Admin


Admin

Faceti cerere dupa modelul urmator


Nume IN-GAME :
Varsta (reala):
Prezentare (cateva cuvinte despre tine, ) :
Level:
Factiunea dorita:
De ce vreti sa fiti Lider la aceasta Factiune? (minim 50 de cuvinte):
Ce aveti de gand sa faceti cu aceasta Factiune? (minim 50 de cuvinte):
Ati citit si ati retinut Regulamentul Liderilor si al Serverului?La ce se refera acesta ? (minim 20 de cuvinte):
Esti de acord ca rank-up se da numai la sedinta ?De ce crezi ca am luat aceasta decizie ? (minim 20 de cuvinte ) :
Esti de acord ca sedinta se face in fiecare duminica la ora precizata de leader ? :
Esti de acord ca trebuie sa dai test cu fiecare player pentru a-l baga in factiune ? ( regulament / wanted list / arrest list / ticket list, in cazul PD ) :
Ati invatat topicurile de la anunturi leaderi(OBLIGATORIU) ? Sunteti constienti ca daca nu le respectati sunteti demisi ? La ce se refera aceste topicuri ? (minim 50 de cuvinte ):
Ati mai fost vreodata Lider? Ce ati adus nou factiunii la care ati mai fost leader ? :
Ati mai fost vreodata lider la factiunea asta?:
Sunteti constienti ca testele sunt si din Roleplay ? Ce reprezinta roleplay-ul ? (minim 50 de cuvinte ) :
Sunteti constienti ca testele de intrare in factiune date unui player vor fi date si din roleplay ? Daca nu respectati aceasta regula sunteti demis instantaneu:
Sunteti constienti ca nu ne jucam cu Blacklistul ? Blacklistul dat unui player aiurea sau scos unui player pe bani sau prietenii se pedepseste cu leader off si banarea contului din joc:



Dupa care un admin se va ocupa de aceasta

https://servere.catsboard.com

2CERERI LIDER SE FACE AICI  Empty Re: CERERI LIDER SE FACE AICI Mar Mar 26, 2013 1:44 pm

Admin


Admin

Nume IN-GAME :ionut
Varsta (reala):12
Prezentare (cateva cuvinte despre tine, ) :am 12ani ma cheama brutaru ionut adrian invat la scoala nr 1 chirnogi
Level:2013
Factiunea dorita:PD
De ce vreti sa fiti Lider la aceasta Factiune? (minim 50 de cuvinte):pai imi place si este serverul meu
Ce aveti de gand sa faceti cu aceasta Factiune? (minim 50 de cuvinte):sa fac multa liniste in ganguri si pe strazi
Ati citit si ati retinut Regulamentul Liderilor si al Serverului?La ce se refera acesta ? (minim 20 de cuvinte):da asa si este normal
Esti de acord ca rank-up se da numai la sedinta ?De ce crezi ca am luat aceasta decizie ? (minim 20 de cuvinte ) :da doar eu sunt lider
Esti de acord ca sedinta se face in fiecare duminica la ora precizata de leader ? :da...
Esti de acord ca trebuie sa dai test cu fiecare player pentru a-l baga in factiune ? ( regulament / wanted list / arrest list / ticket list, in cazul PD ) :da...
Ati invatat topicurile de la anunturi leaderi(OBLIGATORIU) ? Sunteti constienti ca daca nu le respectati sunteti demisi ? La ce se refera aceste topicuri ? (minim 50 de cuvinte ): pai nush sigur
Ati mai fost vreodata Lider? Ce ati adus nou factiunii la care ati mai fost leader ? : da de multe ori la PD.PD.NG.NG.FBI
Ati mai fost vreodata lider la factiunea asta?:da
Sunteti constienti ca testele sunt si din Roleplay ? Ce reprezinta roleplay-ul ? (minim 50 de cuvinte ) :viata reala
Sunteti constienti ca testele de intrare in factiune date unui player vor fi date si din roleplay ? Daca nu respectati aceasta regula sunteti demis instantaneu:normal
Sunteti constienti ca nu ne jucam cu Blacklistul ? Blacklistul dat unui player aiurea sau scos unui player pe bani sau prietenii se pedepseste cu leader off si banarea contului din joc: da

https://servere.catsboard.com

3CERERI LIDER SE FACE AICI  Empty Re: CERERI LIDER SE FACE AICI Mar Mar 26, 2013 1:44 pm

Admin


Admin

ADMIS

https://servere.catsboard.com

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum